f

Regulamin wypożyczalni sprzętu wodnego

 1. Aby wypożyczyć sprzęt należy okazać Bosmanowi dokument ze zdjęciem (prawo jazdy, legitymację, kartę miejską itp.) oraz podpisać stosowane oświadczenie oznaczające akceptację niniejszego regulaminu.
 2. Płatność pobierana jest na końcu, po oddaniu sprzętu wodnego, kamizelek i wioseł. Dzięki takiemu rozwiązaniu sami możecie zdecydować jak długo chcecie pływać, zapłacicie dokładnie za czas, który pływaliście. Opłata za wypożyczenie sprzętu wodnego pobierana jest zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 3. Wszyscy uczestnicy muszą zapoznać się z regulaminem wypożyczalni i go przestrzegać.
 4. Osoba wypożyczająca sprzęt bierze pełną odpowiedzialność za innych uczestników oraz wynajmowane mienie wypożyczalni.
 5. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Mile widziane są osoby w każdym wieku.
 6. Nie prowadzimy rezerwacji. Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Wyjątkiem są grupy zorgranizowane.
 7. Na sprzęcie nie może przebywać większa liczba osób niż dozwolona.
 8. Osobom nietrzeźwym sprzętu wodnego nie wypożycza się.
 9. Za nieuzasadnione moczenie kamizelek grozi kara do 20 zł - kamizelki należące do wypożyczalni są tylko i wyłącznie środkiem ratunkowym, nie służą do rekreacyjnego pływania w jeziorze.
 10. Zabronione jest: spożywanie alkoholu na sprzęcie i przystani, holowanie innych sprzętów wodnych, dmuchanych materaców, osób pływających wpław w jeziorze oraz skakanie ze sprzetu wodnego do jeziora.
 11. Usterki w wypożyczonym sprzęcie należy zgłaszać bosmanowi przed wypłynięciem, po powrocie zostaną uznana za dokonane przez wypożyczającego.
 12. Zwracany do wypożyczalni sprzęt powinien być w stanie umożliwiającym ponowne wypożyczenie (nieuszkodzony i czysty).
 13. Sprzęt musi powrócić do przystani przed zachodem słońca.
 14. Prosimy o nie dopływanie naszym sprzętem do nabrzeży kamienistych oraz o nie zaśmiecanie akwenu wodnego i terenu przystani.
 15. Uczestnicy biorą pełną odpowiedzialność finansową za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprawidłowej eksploatacji sprzętu. Wartość strat ocenia właściciel wypożyczalni.
 16. Osoby rażąco naruszające regulamin będą zobowiązane do zakończenia pływania wypożyczonym sprzętem niezależnie od czasu przebywania nim na wodzie.

Dojazd

 • Nowy Sącz
  23 km
 • Brzesko
  38 km
 • Tarnów
  44 km
 • Bochnia
  49 km
 • Kraków
  95 km

Kontakt

Katamaran solarny - rezerwacja

+48 698 298 090

Wypożyczalnia i pole namiotowe

+48 692 814 932